• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Radiator Paint Blue River Wood Paint, Radiator Paint 0.75L

Rust-Oleum Radiator Paint Blue River Wood Paint, Radiator Paint 0.75L

Compare
Water-borne, Wood, Radiators, Matte

·

Popularity

22074

in

Paint
From 3 payments of £7.99/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Blue River Matt Radiator Paint 750Ml - One Size

£6.00 shipping
£26.99

Amazon

Rust-Oleum Blue Radiator Paint in Matt Finish - Blue River 750ml

Lowest price

·Free shipping
£23.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Bedec Multi Surface Roof Paint, Wood Paint, Radiator Paint, Metal Paint Oxford Blue 0.75L
Bedec Multi Surface Roof Paint, Wood Paint, Radiator Paint, Metal Paint Oxford Blue 0.75L
£20.95
£27.93/L
Farrow & Ball Modern Smoke No.47 Eggshell Paint Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Smoke No.47 Eggshell Paint Wood Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Superfresco Easy Superfresco Easy Every Cloud Multi-Surface Wall Paint 2.5L
Superfresco Easy Superfresco Easy Every Cloud Multi-Surface Wall Paint 2.5L
£25.99
£10.40/L
Superfresco Easy Superfresco Easy Evening Attire Wall Paint 2.5L
Superfresco Easy Superfresco Easy Evening Attire Wall Paint 2.5L
£25.99
£10.40/L
Superfresco Easy Easy Adventure Awaits Multi-Surface Wall Paint 2.5L
Superfresco Easy Easy Adventure Awaits Multi-Surface Wall Paint 2.5L
£26.99
£10.80/L
Farrow & Ball Dead Flat Matt Multi Surface Paint 2.5L Wood Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Dead Flat Matt Multi Surface Paint 2.5L Wood Paint, Wall Paint 2.5L
£69.99
£28.00/L
Superfresco Easy Superfresco Easy Vacay Mode Multi-Surface Wall Paint 2.5L
Superfresco Easy Superfresco Easy Vacay Mode Multi-Surface Wall Paint 2.5L
£26.99
£10.80/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Radiator Paint Blue River Wood Paint, Radiator Paint 0.75L is £23.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Radiator Paint Blue River Wood Paint, Radiator Paint 0.75L
BrandRust-Oleum
TypeWood Paint, Radiator Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2022-11-07

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume0.75 L
Gloss LevelsMatte
Application SurfaceWood, Radiators
ColourBlue

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.