• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Chalky Finish In Tiger Tea Wood Paint

Rust-Oleum Chalky Finish In Tiger Tea Wood Paint

Compare
Matte

·

Popularity

74053

in

Paint
From 3 payments of £14.66/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Tiger Tea Chalky Wall & Ceiling Paint 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£49.99

Amazon

Rust-Oleum Orange Matt Emulsion Wall Paint - Tiger Tea 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£43.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Ronseal Fence Life Plus Sage Wood Paint 5L
Ronseal Fence Life Plus Sage Wood Paint 5L
£14.05
£2.81/L
Zinsser B.I.N Wood Paint 2.5L
Zinsser B.I.N Wood Paint 2.5L
£49.95
£19.98/L
Dulux Quick Dry Gloss Wood Paint Pure Brilliant White 0.75L
Dulux Quick Dry Gloss Wood Paint Pure Brilliant White 0.75L
£12.17
£16.23/L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Charcoal Grey 5L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Charcoal Grey 5L
£9.42
£1.88/L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Urban Slate,Natural Stone 5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Urban Slate,Natural Stone 5L
£36
£7.20/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Paint, Woodstain, Wood Protection Rich Cedar 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Paint, Woodstain, Wood Protection Rich Cedar 5L
£14.49
£2.90/L
Cuprinol Garden Shades Urban Slate Grey Wood Paint, Woodstain 2.5L
Cuprinol Garden Shades Urban Slate Grey Wood Paint, Woodstain 2.5L
£19.99
£8.00/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Chalky Finish In Tiger Tea Wood Paint is £43.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Chalky Finish In Tiger Tea Wood Paint
BrandRust-Oleum
TypeWood Paint

Product Properties

Gloss LevelsMatte

Additional Info

Created at PriceRunner2022-11-10

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.