• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum 7482MS CombiColor Multi-surface Satin

Rust-Oleum 7482MS CombiColor Multi-surface Satin

Compare
Primer, Water-borne, Satin

·

Popularity

11113

in

Paint
From 3 payments of £17.65/mo. with
AD

From OnBuy

Rust-oleum 7482MS.2.5 Combicolor Multi-Surface, One Paint, Many Surfaces, Satin steel grey-RAL 7001

Free shipping, 2-6 days
£62.31

Tooled Up

Rust Oleum Satin Multi Surface Paint Steel Grey 2.5l

Lowest price

£52.95

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Laura Ashley Eggshell Paint 0.75L
Laura Ashley Eggshell Paint 0.75L
£24
£32.00/L
Rust-Oleum Chalky Finish Paint &Ndash; Wood Paint, Floor Paint 2.5L
Rust-Oleum Chalky Finish Paint &Ndash; Wood Paint, Floor Paint 2.5L
£43.99
£17.60/L
Dulux 0528861 Wood Paint Pure Brilliant White 0.75L
Trending
Dulux 0528861 Wood Paint Pure Brilliant White 0.75L
£16.98
£22.64/L
Farrow & Ball Modern Smoke No.47 Eggshell Paint Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Smoke No.47 Eggshell Paint Wood Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Farrow & Ball Ammonite 274 Wood Paint, Metal Paint 2.5L
Farrow & Ball Ammonite 274 Wood Paint, Metal Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Farrow & Ball Sudbury Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Sudbury Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Farrow & Ball Modern Eggshell Mixed Colour 286 Peignoir 5 Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Eggshell Mixed Colour 286 Peignoir 5 Wood Paint 2.5L
£137
£54.80/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum 7482MS CombiColor Multi-surface Satin is £52.95. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum 7482MS CombiColor Multi-surface Satin
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2022-12-01

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Primer/Top Coating/SprayPrimer
Gloss LevelsSatin
ColourSilver, Grey

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.