• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
B&Q Ronseal Diamond Hard Floor Paint Floor Paint

B&Q Ronseal Diamond Hard Floor Paint Floor Paint

Compare
Wood, Satin

·

Popularity

826

in

Paint
From 3 payments of £4.53/mo. with
AD

From Freshlick

Ronseal Diamond Hard Floor Paint, 750ml, Anthracite

£4.95 shipping
£13.60

Freshlick

Ronseal Diamond Hard Floor Paint, 750ml, Anthracite

Lowest price

·£4.95 shipping
£13.60

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Ronseal Diamond Hard Floor Paint 2.5L
Ronseal Diamond Hard Floor Paint 2.5L
£32.20
£12.88/L
Leyland Trade Heavy Duty Floor Paint Slate 5L
Leyland Trade Heavy Duty Floor Paint Slate 5L
£45.99
£9.20/L
Leyland Trade Heavy Duty Floor Paint Tile Red 5L
Trending
Leyland Trade Heavy Duty Floor Paint Tile Red 5L
£29.99
£6.00/L
Farrow & Ball Estate No.2005 Wood Paint, Ceiling Paint, Wall Paint, Concrete Paint, Floor Paint All White 5L
Farrow & Ball Estate No.2005 Wood Paint, Ceiling Paint, Wall Paint, Concrete Paint, Floor Paint All White 5L
£100
£20.00/L
Rust-Oleum Chalky Floor Paint Wood Paint, Floor Paint 2.5L
Rust-Oleum Chalky Floor Paint Wood Paint, Floor Paint 2.5L
£43.99
£17.60/L
Rust-Oleum 2176 Satin Hat Aerosol 500ml Floor Paint 0.5L
Rust-Oleum 2176 Satin Hat Aerosol 500ml Floor Paint 0.5L
£14.66
£29.32/L
Farrow & Ball Modern Eggshell Dorset Cream Concrete Paint, Floor Paint, Lacquer Paint, Wood Paint 0.75L
Farrow & Ball Modern Eggshell Dorset Cream Concrete Paint, Floor Paint, Lacquer Paint, Wood Paint 0.75L
£35.50
£47.33/L

Product details

Lowest price for B&Q Ronseal Diamond Hard Floor Paint Floor Paint is £13.60. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameB&Q Ronseal Diamond Hard Floor Paint Floor Paint
BrandB&Q
TypeFloor Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2022-12-02

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Gloss LevelsSatin
Application SurfaceWood

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.