• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Chalky Finish Edge

Rust-Oleum Chalky Finish Edge

Compare
Plaster, Matte

·

Popularity

21524

in

Paint
From 3 payments of £14.66/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Rivers Edge Chalky Wall & Ceiling Paint 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£49.99

Amazon

Rust-Oleum Brown Matt Emulsion Wall Paint - River’s Edge 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£43.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Trade Supermatt Wall Paint White 10L
Dulux Trade Supermatt Wall Paint White 10L
£45
£4.50/L
Dulux Easycare Wall Paint Rock Salt 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Rock Salt 2.5L
£23.99
£9.60/L
Johnstone's Trade Covaplus Vinyl Emulsion Wall Paint Brilliant White 10L
Johnstone's Trade Covaplus Vinyl Emulsion Wall Paint Brilliant White 10L
£41.99
£4.20/L
Dulux Easycare WT Ceiling Paint, Wall Paint Soft Truffle 2.5L
Dulux Easycare WT Ceiling Paint, Wall Paint Soft Truffle 2.5L
£26.86
£10.74/L
Dulux Matt Wall Paint Sapphire Salute 2.5L
Dulux Matt Wall Paint Sapphire Salute 2.5L
£22.49
£9.00/L
Ronseal Anti Mould Wall Paint, Ceiling Paint White 2.5L
Trending
Ronseal Anti Mould Wall Paint, Ceiling Paint White 2.5L
£34.19
£13.68/L
Crown Easyclean Wall Paint Antique Cream,Snowdrop,Ivory Cream 2.5L
Crown Easyclean Wall Paint Antique Cream,Snowdrop,Ivory Cream 2.5L
£24.76
£9.90/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Chalky Finish Edge is £43.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Chalky Finish Edge
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2023-01-08

Product Properties

Gloss LevelsMatte
Application SurfacePlaster

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.