• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Chalky River

Rust-Oleum Chalky River

Compare
Plaster, Matte

·

Popularity

11421

in

Paint
From 3 payments of £13.66/mo. with
AD

From Very

Rust-Oleum Chalky Finish 2.5-Litre Wall Paint

Free shipping, 3-5 days
£41.00

Amazon

Rust-Oleum Blue Matt Emulsion Wall Paint - Blue River 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£41.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Matt Wall Paint Sapphire Salute 2.5L
Dulux Matt Wall Paint Sapphire Salute 2.5L
£22.49
£9.00/L
Dulux Easycare Washable & Tough Wall Paint Blue Babe 2.5L
Trending
Dulux Easycare Washable & Tough Wall Paint Blue Babe 2.5L
£27.16
£10.86/L
Crown Matt Wall Paint Endeavour 2.5L
Crown Matt Wall Paint Endeavour 2.5L
£18.85
£7.54/L
Crown Easyclean Wall Paint Duck Egg 2.5L
Crown Easyclean Wall Paint Duck Egg 2.5L
£24.76
£9.90/L
Crown Breatheasy Wall Paint, Ceiling Paint Powder Blue 5L
Crown Breatheasy Wall Paint, Ceiling Paint Powder Blue 5L
£29.55
£5.91/L
Crown Breatheasy Wall Paint, Ceiling Paint Powder Blue,Carrie,Moonlight Bay 2.5L
Crown Breatheasy Wall Paint, Ceiling Paint Powder Blue,Carrie,Moonlight Bay 2.5L
£18.85
£7.54/L
Crown Easyclean Tough & Matt Runaway Wall Paint 2.5L
Trending
Crown Easyclean Tough & Matt Runaway Wall Paint 2.5L
£24.99
£10.00/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Chalky River is £41.00. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Chalky River
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2023-01-10

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Gloss LevelsMatte
Application SurfacePlaster
ColourBlue

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.