• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Bathroom Paint

Rust-Oleum Bathroom Paint

Compare
Wood

·

Popularity

11412

in

Paint
From 3 payments of £10.33/mo. with
AD

From Very

Rust-Oleum Bathroom Wall Paint In Slate

Free shipping, 3-5 days
£31.00

Amazon

Rust-Oleum Grey Bathroom Wall & Ceiling Paint - Slate 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£31.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Matt Wall Paint Pure Brilliant White 10L
Popular
Dulux Matt Wall Paint Pure Brilliant White 10L
£28
£2.80/L
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
£27.50
£11.00/L
Dulux Quick Dry Wood Paint Pure Brilliant White 2.5L
Dulux Quick Dry Wood Paint Pure Brilliant White 2.5L
£23.85
£9.54/L
Zinsser Peel Stop Wood Paint Clear 1L
Zinsser Peel Stop Wood Paint Clear 1L
£9.50
£9.50/L
Zinsser B.I.N Wood Paint 2.5L
Zinsser B.I.N Wood Paint 2.5L
£49.95
£19.98/L
Dulux Quick Dry Wood Paint Egyptian Cotton 0.75L
Dulux Quick Dry Wood Paint Egyptian Cotton 0.75L
£18.95
£25.27/L
Dulux Quick Dry Gloss Wood Paint Pure Brilliant White 0.75L
Dulux Quick Dry Gloss Wood Paint Pure Brilliant White 0.75L
£12.17
£16.23/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Bathroom Paint is £31.00. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Bathroom Paint
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2023-01-26

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Application SurfaceWood

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.