• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Bathroom Tiger Tea Wall Paint 2.5L

Rust-Oleum Bathroom Tiger Tea Wall Paint 2.5L

Compare
Water-borne, Plaster, Wood, Satin, Matte

·

Popularity

5393

in

Paint
From 3 payments of £8.00/mo. with
AD

From Very

Rust-Oleum Bathroom Wall Paint In Tiger Tea

Free shipping, 3-5 days
£31.00

Amazon

Rust-Oleum Orange Bathroom Wall & Ceiling Paint - Tiger Tea 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£24.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Farrow & Ball Estate Emulsion Paint Dead Salmon Wall Paint
Trending
Farrow & Ball Estate Emulsion Paint Dead Salmon Wall Paint
£5.75
Craig & Rose Craig & Rose 1829 Chalky Emulsion Wall Paint 2.5L
Craig & Rose Craig & Rose 1829 Chalky Emulsion Wall Paint 2.5L
£40.55
£16.22/L
Farrow & Ball Estate Emulsion Charlotte's Locks Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Estate Emulsion Charlotte's Locks Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£59
£23.60/L
Dulux Easycare WT Ceiling Paint, Wall Paint Soft Truffle 2.5L
Dulux Easycare WT Ceiling Paint, Wall Paint Soft Truffle 2.5L
£26.86
£10.74/L
Bedec Multi Surface Paint Soft Wall Paint, Metal Paint, Wood Paint 2.5L
Bedec Multi Surface Paint Soft Wall Paint, Metal Paint, Wood Paint 2.5L
£40.02
£16.01/L
Johnstones Silk Wall Paint 2.5L
Trending
Johnstones Silk Wall Paint 2.5L
£15.88
£6.35/L
Farrow & Ball Estate No.2005 Wood Paint, Ceiling Paint, Wall Paint, Concrete Paint, Floor Paint All White 5L
Farrow & Ball Estate No.2005 Wood Paint, Ceiling Paint, Wall Paint, Concrete Paint, Floor Paint All White 5L
£100
£20.00/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Bathroom Tiger Tea Wall Paint 2.5L is £24.00. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Bathroom Tiger Tea Wall Paint 2.5L
BrandRust-Oleum
TypeWall Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-01-26

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume2.5 L
Gloss LevelsSatin, Matte
Application SurfaceWood, Plaster
ColourOrange, Red
Tinting TypePre-mixed paint

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.