• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Bathroom Paint - Pink

Rust-Oleum Bathroom Paint - Pink

Compare
Top Coating

·

Popularity

5390

in

Paint
From 3 payments of £8.00/mo. with
AD

From Very

Rust-Oleum Bathroom Wall Paint In Dusky Pink

Free shipping, 3-5 days
£31.00

Amazon

Rust-Oleum Pink Bathroom Wall & Ceiling Paint - Dusky Pink 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£24.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Easycare Wall Paint Blush Pink 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Blush Pink 2.5L
£27.16
£10.86/L
Dulux Light + Space Wall Paint Spring Rose 2.5L
Dulux Light + Space Wall Paint Spring Rose 2.5L
£33
£13.20/L
Crown Breatheasy Wall Paint, Ceiling Paint Fairy Dust 2.5L
Crown Breatheasy Wall Paint, Ceiling Paint Fairy Dust 2.5L
£18.85
£7.54/L
Dulux Silk Wall Paint Soft Stone 2.5L
Trending
Dulux Silk Wall Paint Soft Stone 2.5L
£23.99
£9.60/L
Johnstones Washable Matt Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Johnstones Washable Matt Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£20.99
£8.40/L
Ronseal Garden Wood Paint 0.75L
Ronseal Garden Wood Paint 0.75L
£11.47
£15.29/L
Crown Easyclean Washable & Wipeable Multi Surface Matt Powdered Clay Wall Paint 2.5L
Trending
Crown Easyclean Washable & Wipeable Multi Surface Matt Powdered Clay Wall Paint 2.5L
£24.76
£9.90/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Bathroom Paint - Pink is £24.00. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Bathroom Paint - Pink
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2023-01-26

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Primer/Top Coating/SprayTop Coating
ColourPink

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.