• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint In The Pinewoods – 750ml
-10%

Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint In The Pinewoods – 750ml

Compare
Top Coating

·

Popularity

5086

in

Paint
From 3 payments of £7.50/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum The Pinewoods Matt Kitchen Cupboard Paint 750Ml - One Size

£6.00 shipping
£31.99

Wilko.com

Rust-Oleum Kitchen Cupboard The Pinewoods Washable Matt Paint 750ml

Lowest price

·£4.95 shipping, 3-5 days
£22.50

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
£25.99
£10.40/L
Dulux 079075 Wall Paint Timeless 5L
Dulux 079075 Wall Paint Timeless 5L
£25
£5.00/L
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 5L
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 5L
£46
£9.20/L
Dulux Easycare Wall Paint Natural Hessian 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Natural Hessian 2.5L
£25.99
£10.40/L
Dulux Matt Wall Paint Natural Calico 5L
Dulux Matt Wall Paint Natural Calico 5L
£37.99
£7.60/L
Dulux Easycare Wall Paint Pure Brilliant White 5L
Dulux Easycare Wall Paint Pure Brilliant White 5L
£34.79
£6.96/L
Dulux Easycare Bathroom Wall Paint Pure Brilliant White 1L
Dulux Easycare Bathroom Wall Paint Pure Brilliant White 1L
£12.49
£12.49/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint In The Pinewoods – 750ml is £22.50. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Kitchen Cupboard Paint In The Pinewoods – 750ml
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2023-03-25

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Primer/Top Coating/SprayTop Coating

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.