• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Bedec Multi Surface Paint Soft Wall Paint, Metal Paint, Wood Paint 2.5L

Bedec Multi Surface Paint Soft Wall Paint, Metal Paint, Wood Paint 2.5L

Compare
Water-borne, Wood, Matte

·

Popularity

651

in

Paint
From 3 payments of £13.34/mo. with
AD

From Decorating Centre Online

Bedec Multi Surface Paint (MSP)

Free shipping, Tomorrow
£45.99

B&Q

Bedec Msp Soft Matt Soft White 2.5L - One Size

Lowest price

·£6.00 shipping
£40.02

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Farrow & Ball Modern New No.59 Eggshell 750Ml Wood Paint, Metal Paint 0.75L
Farrow & Ball Modern New No.59 Eggshell 750Ml Wood Paint, Metal Paint 0.75L
£35.50
£47.33/L
Farrow & Ball Shadow 282 Modern Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball Shadow 282 Modern Wood Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Farrow & Ball Great 2006 Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball Great 2006 Wood Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Dulux Trade Heritage Eggshell Paint Chalk Wall Paint, Wood Paint, Metal Paint 0.75L
Dulux Trade Heritage Eggshell Paint Chalk Wall Paint, Wood Paint, Metal Paint 0.75L
£26.71
£35.61/L
Farrow & Ball Modern Joa's No.226 Eggshell Paint Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Joa's No.226 Eggshell Paint Wood Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Farrow & Ball Eco No.67 Cream Wood Paint, Metal Paint 2.5L
Farrow & Ball Eco No.67 Cream Wood Paint, Metal Paint 2.5L
£89
£35.60/L
Farrow & Ball James 2010 Eco Exterior Wood Paint, Metal Paint 2.5L
Farrow & Ball James 2010 Eco Exterior Wood Paint, Metal Paint 2.5L
£89
£35.60/L

Product details

Lowest price for Bedec Multi Surface Paint Soft Wall Paint, Metal Paint, Wood Paint 2.5L is £40.02. This is currently the cheapest offer among 9 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameBedec Multi Surface Paint Soft Wall Paint, Metal Paint, Wood Paint 2.5L
BrandBedec
TypeWall Paint, Wood Paint, Metal Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-04-06

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume2.5 L
Gloss LevelsMatte
Application SurfaceWood
ColourWhite
Tinting TypePre-mixed paint

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.