• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Bedec Multi Surface Paint

Bedec Multi Surface Paint

Compare

·

Popularity

5377

in

Paint
From 3 payments of £14.53/mo. with
AD

From OnBuy

Bedec BEDE2KCR001/70 Multi Surface Paint Matt ,Dark Grey ,2.5 Litre

Free shipping, 2-6 days
£52.99

B&Q

Bedec Msp Soft Matt Dark Grey 2.5L - One Size

Lowest price

·£6.00 shipping
£43.59

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
£12.99
£2.60/L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Charcoal Grey 5L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Charcoal Grey 5L
£9.42
£1.88/L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Urban Slate,Natural Stone 5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Urban Slate,Natural Stone 5L
£36
£7.20/L
Sandtex Fine Textured Masonry Concrete Paint Plymouth Grey 5L
Sandtex Fine Textured Masonry Concrete Paint Plymouth Grey 5L
£19.99
£4.00/L
Zinsser Allcoat Exterior Satin
Zinsser Allcoat Exterior Satin
£22.84
Cuprinol Garden Shades Urban Slate Grey Wood Paint, Woodstain 2.5L
Cuprinol Garden Shades Urban Slate Grey Wood Paint, Woodstain 2.5L
£19.99
£8.00/L
Cuprinol Anti Slip Decking Woodstain Urban Slate 5L
Cuprinol Anti Slip Decking Woodstain Urban Slate 5L
£38.24
£7.65/L

Product details

Lowest price for Bedec Multi Surface Paint is £43.59. This is currently the cheapest offer among 5 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameBedec Multi Surface Paint
BrandBedec

Additional Info

Created at PriceRunner2023-04-06

Product Properties

Indoor/Outdoor UseOutdoor
ColourGrey

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.