• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum UPVC Paint Satin Wood Paint

Rust-Oleum UPVC Paint Satin Wood Paint

Compare
Wood, Satin

·

Popularity

21029

in

Paint
From 3 payments of £10.66/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Salmon Satin Upvc Paint 750Ml - One Size

£6.00 shipping
£31.99

Amazon

Rust-Oleum Red uPVC Door and Window Paint In Satin Finish - Salmon 750ml

Lowest price

·Free shipping
£31.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Rustins Quick Dry All Surface All Purpose Wood Paint Red 0.25L
Rustins Quick Dry All Surface All Purpose Wood Paint Red 0.25L
£7.88
£31.52/L
Thorndown Elder Satin Interior Exterior Wood Paint Wood Paint
Thorndown Elder Satin Interior Exterior Wood Paint Wood Paint
£48
£5.07/L
Thorndown Thorndown Ash Satin Interior Exterior Wood Wood Paint
Thorndown Thorndown Ash Satin Interior Exterior Wood Wood Paint
£9.99
Rustins Quick Dry All Surface All Purpose Wood Paint Red 0.5L
Rustins Quick Dry All Surface All Purpose Wood Paint Red 0.5L
£13.05
£26.10/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Paint, Woodstain, Wood Protection Rich Cedar 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Paint, Woodstain, Wood Protection Rich Cedar 5L
£14.49
£2.90/L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Red Cedar 5L
Trending
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Red Cedar 5L
£14.05
£2.81/L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Terracotta 1L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Terracotta 1L
£13.68
£13.68/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum UPVC Paint Satin Wood Paint is £31.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum UPVC Paint Satin Wood Paint
BrandRust-Oleum
TypeWood Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-04

Product Properties

Indoor/Outdoor UseOutdoor
Gloss LevelsSatin
Application SurfaceWood
ColourRed

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.