• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Kitchen Rose Wall Paint 2.5L

Rust-Oleum Kitchen Rose Wall Paint 2.5L

Compare
Water-borne, Matte

·

Popularity

21003

in

Paint
From 3 payments of £8.00/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum China Rose Matt Kitchen Wall Paint 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£33.99

Amazon

Rust-Oleum Pink Washable Kitchen Wall Paint in Matt Finish - China Rose 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£24.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Johnstones Washable Matt Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Johnstones Washable Matt Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£20.99
£8.40/L
Farrow & Ball Naperon 5 L Modern Emulsion Paint Pink Wall Paint 5L
Farrow & Ball Naperon 5 L Modern Emulsion Paint Pink Wall Paint 5L
£108
£21.60/L
Superfresco Easy Superfresco Easy Oh Darling Multi-Surface Wall Paint 2.5L
Superfresco Easy Superfresco Easy Oh Darling Multi-Surface Wall Paint 2.5L
£25.99
£10.40/L
Laura Ashley Paint Pale Iris Wall Paint 2.5L
Laura Ashley Paint Pale Iris Wall Paint 2.5L
£41
£16.40/L
Laura Ashley Matt Emulsion Sugared Wall Paint 2.5L
Laura Ashley Matt Emulsion Sugared Wall Paint 2.5L
£41
£16.40/L
Dulux Easycare Washable & Tough Blush Tester Wall Paint, Ceiling Paint 0.03L
Dulux Easycare Washable & Tough Blush Tester Wall Paint, Ceiling Paint 0.03L
£2.54
£84.67/L
Laura Ashley Matt Emulsion Amethyst Wall Paint, Ceiling Paint 5L
Laura Ashley Matt Emulsion Amethyst Wall Paint, Ceiling Paint 5L
£68
£13.60/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Kitchen Rose Wall Paint 2.5L is £24.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Kitchen Rose Wall Paint 2.5L
BrandRust-Oleum
TypeWall Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-04

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume2.5 L
Gloss LevelsMatte
ColourPink
Tinting TypePre-mixed paint

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.