• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum UPVC Melrose Wood Paint

Rust-Oleum UPVC Melrose Wood Paint

Compare
Water-borne, Wood, Satin

·

Popularity

21100

in

Paint
From 3 payments of £10.66/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Melrose Satin Upvc Paint 750Ml - One Size

£6.00 shipping
£31.99

Amazon

Rust-Oleum Pink uPVC Door and Window Paint In Satin Finish - Melrose 750ml

Lowest price

·Free shipping
£31.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Farrow & Ball Modern Eggshell No 315 750 ml
Farrow & Ball Modern Eggshell No 315 750 ml
£35.50
£47.33/L
Farrow & Ball Ground 202 Eco Exterior Wood Paint 0.75L
Farrow & Ball Ground 202 Eco Exterior Wood Paint 0.75L
£37
£49.33/L
Farrow & Ball Dead Salmon 28 Eco Exterior 2.5L
Farrow & Ball Dead Salmon 28 Eco Exterior 2.5L
£89
£35.60/L
Farrow & Ball Modern Eggshell Dead Salmon Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Eggshell Dead Salmon Wood Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Farrow & Ball Modern Eggshell No.303 Templeton Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Eggshell No.303 Templeton Wood Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Farrow & Ball Great 2006 Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball Great 2006 Wood Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Farrow & Ball Middleton 2.5L
Farrow & Ball Middleton 2.5L
£85
£34.00/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum UPVC Melrose Wood Paint is £31.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum UPVC Melrose Wood Paint
BrandRust-Oleum
TypeWood Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-04

Product Properties

FeaturesWater-borne
Gloss LevelsSatin
Application SurfaceWood
ColourPink

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.