• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Kitchen Iris Wall Paint 2.5L

Rust-Oleum Kitchen Iris Wall Paint 2.5L

Compare
Water-borne, Matte

·

Popularity

20900

in

Paint
From 3 payments of £8.00/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Iris Matt Kitchen Wall Paint 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£33.99

Amazon

Rust-Oleum Purple Washable Kitchen Wall Paint in Matt Finish - Iris 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£24.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Farrow & Ball Babouche 223 Modern Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Farrow & Ball Babouche 223 Modern Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Modern Purbeck Stone No.275 Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Purbeck Stone No.275 Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Estate Emulsion Paean Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Farrow & Ball Estate Emulsion Paean Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£59
£23.60/L
Laura Ashley Paint Pale Iris Wall Paint 2.5L
Laura Ashley Paint Pale Iris Wall Paint 2.5L
£41
£16.40/L
Farrow & Ball Modern Plummett No.272 Wall Paint, Ceiling Paint
Farrow & Ball Modern Plummett No.272 Wall Paint, Ceiling Paint
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Modern Pelt No.254 Matt Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Pelt No.254 Matt Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Modern Brassica No.271 Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Brassica No.271 Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£64
£25.60/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Kitchen Iris Wall Paint 2.5L is £24.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Kitchen Iris Wall Paint 2.5L
BrandRust-Oleum
TypeWall Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-04

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume2.5 L
Gloss LevelsMatte
ColourPurple

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.