• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Kitchen Cupboard Satin

Rust-Oleum Kitchen Cupboard Satin

Compare
Metal

·

Popularity

20777

in

Paint
From 3 payments of £9.99/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Coral Satin Kitchen Cupboard Paint 750Ml - One Size

£6.00 shipping
£31.99

Amazon

Rust-Oleum Pink Scrubbable Kitchen Cupboard Paint in Satin Finish - Coral 750ml

Lowest price

·Free shipping
£29.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Rustins ALWP250 Aluminium Wood Primer 0.25L
Rustins ALWP250 Aluminium Wood Primer 0.25L
£7.50
£30.00/L
Rust-Oleum Kitchen Cupboard Gloss
Rust-Oleum Kitchen Cupboard Gloss
£29.99
Farrow & Ball Naperon 5 L Modern Emulsion Paint Pink Wall Paint 5L
Farrow & Ball Naperon 5 L Modern Emulsion Paint Pink Wall Paint 5L
£108
£21.60/L
Farrow & Ball Estate Emulsion Paint Dead Salmon Wall Paint
Trending
Farrow & Ball Estate Emulsion Paint Dead Salmon Wall Paint
£5.75
Rust-Oleum Chalk Chalky Paint Coral 750ML Wood Paint 0.75L
Rust-Oleum Chalk Chalky Paint Coral 750ML Wood Paint 0.75L
£17.88
£23.84/L
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
£27.50
£11.00/L
Zinsser Bulls Eye 1-2-3 White 0.5L
Zinsser Bulls Eye 1-2-3 White 0.5L
£9.79
£19.58/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Kitchen Cupboard Satin is £29.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Kitchen Cupboard Satin
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-04

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Application SurfaceMetal
ColourPink, Orange

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.