• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Washable Tile Mustard Floor Paint 2.5L

Rust-Oleum Washable Tile Mustard Floor Paint 2.5L

Compare
Water-borne, Matte

·

Popularity

20757

in

Paint
From 3 payments of £15.66/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Mustard Washable Matt Floor Tile Paint 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£53.99

Amazon

Rust-Oleum Yellow Washable Matt Floor Tile Paint - Mustard 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£46.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Farrow & Ball Dead Flat No 319 Yellow Floor Paint, Wood Paint 2.5L
Trending
Farrow & Ball Dead Flat No 319 Yellow Floor Paint, Wood Paint 2.5L
£69.99
£28.00/L
Farrow & Ball Modern Eggshell Dorset Cream Concrete Paint, Floor Paint, Lacquer Paint, Wood Paint 0.75L
Farrow & Ball Modern Eggshell Dorset Cream Concrete Paint, Floor Paint, Lacquer Paint, Wood Paint 0.75L
£35.50
£47.33/L
Rust-Oleum Chalky Paint Dijon Wall Paint, Floor Paint 2.5L
Rust-Oleum Chalky Paint Dijon Wall Paint, Floor Paint 2.5L
£43.99
£17.60/L
Rust-Oleum Chalky Paint Butterscotch Floor Paint, Wall Paint, Wood Paint 2.5L
Rust-Oleum Chalky Paint Butterscotch Floor Paint, Wall Paint, Wood Paint 2.5L
£43.99
£17.60/L
Dulux Standard Vanilla Sundae Emulsion Paint Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Trending
Dulux Standard Vanilla Sundae Emulsion Paint Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£23.99
£9.60/L
Laura Ashley Matt Emulsion Wall Paint 2.5L
Laura Ashley Matt Emulsion Wall Paint 2.5L
£41
£16.40/L
Farrow & Ball Estate No.2005 Wood Paint, Ceiling Paint, Wall Paint, Concrete Paint, Floor Paint All White 5L
Farrow & Ball Estate No.2005 Wood Paint, Ceiling Paint, Wall Paint, Concrete Paint, Floor Paint All White 5L
£100
£20.00/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Washable Tile Mustard Floor Paint 2.5L is £46.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Washable Tile Mustard Floor Paint 2.5L
BrandRust-Oleum
TypeFloor Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-04

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume2.5 L
Gloss LevelsMatte
ColourYellow
Tinting TypePre-mixed paint

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.