• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Radiator Satin Finish Gresham Radiator Paint, Wall Paint 0.75L

Rust-Oleum Radiator Satin Finish Gresham Radiator Paint, Wall Paint 0.75L

Compare
Water-borne, Metal, Radiators, Satin

·

Popularity

20745

in

Paint
From 3 payments of £7.99/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Gresham Blue Satin Radiator Paint 750Ml - One Size

£6.00 shipping
£26.99

Amazon

Rust-Oleum Blue Heat Resistant Radiator Paint in Satin Finish - Gresham Blue 750ml

Lowest price

·Free shipping
£23.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Rust-Oleum Radiator Paint Coastal Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
Rust-Oleum Radiator Paint Coastal Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
£23.99
£31.99/L
Rust-Oleum Radiator Gloss Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
Rust-Oleum Radiator Gloss Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
£23.99
£31.99/L
Rust-Oleum Radiator Paint Sky 750Ml Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
Rust-Oleum Radiator Paint Sky 750Ml Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
£23.99
£31.99/L
Rust-Oleum Radiator Paint Gresham Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
Rust-Oleum Radiator Paint Gresham Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
£23.99
£31.99/L
Farrow & Ball Inchyra 289 Eggshell Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball Inchyra 289 Eggshell Wood Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Farrow & Ball 91 Modern Eggshell Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball 91 Modern Eggshell Wood Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Farrow & Ball 91 Eco Exterior Eggshell Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball 91 Eco Exterior Eggshell Wood Paint 2.5L
£89
£35.60/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Radiator Satin Finish Gresham Radiator Paint, Wall Paint 0.75L is £23.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Radiator Satin Finish Gresham Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
BrandRust-Oleum
TypeWall Paint, Radiator Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-04

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume0.75 L
Gloss LevelsSatin
Application SurfaceMetal, Radiators
ColourBlue

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.