• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Kitchen Half Wall Paint 2.5L

Rust-Oleum Kitchen Half Wall Paint 2.5L

Compare
Water-borne, Metal, Matte

·

Popularity

20713

in

Paint
From 3 payments of £11.33/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Half Light Matt Kitchen Wall Paint 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£33.99

Amazon

Rust-Oleum Grey Washable Kitchen Wall Paint in Matt Finish - Half Light 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£33.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Rust-Oleum Radiator Paint Tea Leaf Wall Paint, Wood Paint 0.75L
Rust-Oleum Radiator Paint Tea Leaf Wall Paint, Wood Paint 0.75L
£23.99
£31.99/L
Rust-Oleum Radiator Paint Flint 750Ml Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
Rust-Oleum Radiator Paint Flint 750Ml Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
£23.99
£31.99/L
Rust-Oleum Radiator Paint Gresham Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
Rust-Oleum Radiator Paint Gresham Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
£23.99
£31.99/L
Dulux Matt Wall Paint Natural Slate 2.5L
Dulux Matt Wall Paint Natural Slate 2.5L
£22.20
£8.88/L
Dulux Easycare Wall Paint Warm Pewter 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Warm Pewter 2.5L
£23.99
£9.60/L
Dulux Easycare Wall Paint Warm Pewter 5L
Trending
Dulux Easycare Wall Paint Warm Pewter 5L
£46
£9.20/L
Johnstones Interior Washable Matt Wall Paint Manhattan Grey 2.5L
Johnstones Interior Washable Matt Wall Paint Manhattan Grey 2.5L
£20.99
£8.40/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Kitchen Half Wall Paint 2.5L is £33.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Kitchen Half Wall Paint 2.5L
BrandRust-Oleum
TypeWall Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-04

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume2.5 L
Gloss LevelsMatte
Application SurfaceMetal
ColourGrey

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.