• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Kitchen Tile Paint Satin Finish

Rust-Oleum Kitchen Tile Paint Satin Finish

Compare
Wood, Metal, Satin

·

Popularity

20698

in

Paint
From 3 payments of £7.33/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Black Sand Satin Kitchen Tile Paint 750Ml - One Size

£6.00 shipping
£26.99

Dunelm

Rust-Oleum Satin Kitchen Tile Paint

Lowest price

·£3.95 shipping
£22.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Quick Dry Satinwood Wood Paint 0.75L
Dulux Quick Dry Satinwood Wood Paint 0.75L
£18.95
£25.27/L
Crown Quick Satin Paint Wood Paint Anthracite 0.75L
Crown Quick Satin Paint Wood Paint Anthracite 0.75L
£13.55
£18.07/L
Crown Quick Dry Satin Paint Jet Wood Paint Jet Black 0.75L
Crown Quick Dry Satin Paint Jet Wood Paint Jet Black 0.75L
£16.99
£22.65/L
Johnstones Satin Wood Paint Black 0.75L
Johnstones Satin Wood Paint Black 0.75L
£13.99
£18.65/L
Bedec Barn Paint Satin 2.5L
Bedec Barn Paint Satin 2.5L
£42.09
£16.84/L
Johnstones Silk Wall Paint 2.5L
Trending
Johnstones Silk Wall Paint 2.5L
£15.88
£6.35/L
Bedec Interior & Exterior Multi Surface Paint 750ml Soft Wood Paint Anthracite 0.75L
Trending
Bedec Interior & Exterior Multi Surface Paint 750ml Soft Wood Paint Anthracite 0.75L
£18.99
£25.32/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Kitchen Tile Paint Satin Finish is £22.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Kitchen Tile Paint Satin Finish
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-04

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Gloss LevelsSatin
Application SurfaceWood, Metal
ColourBlack

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.