• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Kitchen Cocoa

Rust-Oleum Kitchen Cocoa

Compare

·

Popularity

20659

in

Paint
From 3 payments of £8.00/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Cocoa Matt Kitchen Wall Paint 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£33.99

Amazon

Rust-Oleum Brown Washable Kitchen Wall Paint in Matt Finish - Cocoa 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£24.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Easycare Kitchen Wall Paint Caramel Latte 2.5L
Dulux Easycare Kitchen Wall Paint Caramel Latte 2.5L
£25.99
£10.40/L
Dulux Matt Wall Paint Soft Truffle 5L
Dulux Matt Wall Paint Soft Truffle 5L
£36.99
£7.40/L
Dulux Matt Wall Paint Soft Truffle 2.5L
Trending
Dulux Matt Wall Paint Soft Truffle 2.5L
£23.99
£9.60/L
Dulux Easycare WT Ceiling Paint, Wall Paint Soft Truffle 2.5L
Dulux Easycare WT Ceiling Paint, Wall Paint Soft Truffle 2.5L
£26.86
£10.74/L
Dulux Easycare Wall Paint, Ceiling Paint Just Walnut 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint, Ceiling Paint Just Walnut 2.5L
£27.16
£10.86/L
Dulux ME1329448 Wall Paint Just Walnut 5L
Dulux ME1329448 Wall Paint Just Walnut 5L
£36.99
£7.40/L
Crown Breatheasy Wall Paint Picnic Basket 2.5L
Crown Breatheasy Wall Paint Picnic Basket 2.5L
£18.85
£7.54/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Kitchen Cocoa is £24.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Kitchen Cocoa
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-05

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
ColourBrown

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.