• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum UPVC Paint Satin

Rust-Oleum UPVC Paint Satin

Compare
Satin

·

Popularity

11045

in

Paint
From 3 payments of £10.33/mo. with
AD

From Very

Rust-Oleum Satin Finish Upvc Paint

Free shipping, 3-5 days
£31.00

Very

Rust-Oleum Satin Finish Upvc Paint

Lowest price

·Free shipping, 3-5 days
£31.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
£27.50
£11.00/L
Zinsser AllCoat Exterior Satin Wood Paint White 1L
Zinsser AllCoat Exterior Satin Wood Paint White 1L
£18.49
£18.49/L
Johnstone's Trade Aqua Water Based Satin Wood Paint Brilliant White 1L
Johnstone's Trade Aqua Water Based Satin Wood Paint Brilliant White 1L
£15.99
£15.99/L
Dulux Trade Satinwood Wood Paint Pure Brilliant White 1L
Dulux Trade Satinwood Wood Paint Pure Brilliant White 1L
£20.82
£20.82/L
Dulux Quick Dry Satinwood Wood Paint Magnolia,Natural Calico,Timeless,Almond White,White Cotton,Barley White 0.75L
Dulux Quick Dry Satinwood Wood Paint Magnolia,Natural Calico,Timeless,Almond White,White Cotton,Barley White 0.75L
£11.73
£15.64/L
Dulux Trade Pure Brilliant Satinwood Wood Paint White 2.5L
Dulux Trade Pure Brilliant Satinwood Wood Paint White 2.5L
£36.77
£14.71/L
Zinsser Perma Mould Resistant Wall Paint White 1L
Zinsser Perma Mould Resistant Wall Paint White 1L
£16.90
£16.90/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum UPVC Paint Satin is £31.00. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum UPVC Paint Satin
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-05

Product Properties

Gloss LevelsSatin
ColourWhite

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.