• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint Satin

Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint Satin

Compare
Metal

·

Popularity

4756

in

Paint
From 3 payments of £9.33/mo. with
AD

From OnBuy

Rust-Oleum Light Brown Scrubbable Kitchen Cupboard Paint in Satin Finish - Butterscotch 750ml

Free shipping, 2-6 days
£38.27

Amazon

Rust-Oleum Light Brown Scrubbable Kitchen Cupboard Paint in Satin Finish - Butterscotch 750ml

Lowest price

·Free shipping
£28.00

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Farrow & Ball Gloss Oxford Metal Paint, Wood Paint 0.75L
Farrow & Ball Gloss Oxford Metal Paint, Wood Paint 0.75L
£34
£45.33/L
Farrow & Ball Modern Eggshell No.300 Stirabout Metal Paint, Wood Paint
Farrow & Ball Modern Eggshell No.300 Stirabout Metal Paint, Wood Paint
£85
Farrow & Ball Modern Eggshell No.300 Stirabout Wood Paint 0.75L
Farrow & Ball Modern Eggshell No.300 Stirabout Wood Paint 0.75L
£35.50
£47.33/L
Farrow & Ball Estate Oxford Stone No.264 Eggshell 750Ml Metal Paint, Wood Paint 0.75L
Farrow & Ball Estate Oxford Stone No.264 Eggshell 750Ml Metal Paint, Wood Paint 0.75L
£32.50
£43.33/L
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Paint, Wood Protection 0.25L
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Paint, Wood Protection 0.25L
£8.20
£32.80/L
Sandtex Microseal Smooth Masonry Wall Paint, Concrete Paint Mid Stone 5L
Sandtex Microseal Smooth Masonry Wall Paint, Concrete Paint Mid Stone 5L
£28
£5.60/L
Farrow & Ball Modern Oxford Stone No.264 Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Trending
Farrow & Ball Modern Oxford Stone No.264 Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£64
£25.60/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint Satin is £28.00. This is currently the cheapest offer among 6 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Kitchen Cupboard Paint Satin
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-05

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Application SurfaceMetal
ColourBeige, Brown

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.