• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Rose Metallic Effect Mid Sheen Multi-Surface
Trending

Rust-Oleum Rose Metallic Effect Mid Sheen Multi-Surface

Compare
Metal

·

Popularity

20530

in

Paint
From 3 payments of £3.33/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Rose Gold Metallic Effect Mid Sheen Multi-Surface Topcoat Special Effect Paint, 250Ml - One Size

£6.00 shipping
£10.00

B&Q

Rust-Oleum Rose Gold Metallic Effect Mid Sheen Multi-Surface Topcoat Special Effect Paint, 250Ml - One Size

Lowest price

·£6.00 shipping
£10.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Farrow & Ball Modern Eggshell No.302 Wood Paint, Metal Paint 0.75L
Farrow & Ball Modern Eggshell No.302 Wood Paint, Metal Paint 0.75L
£35.50
£47.33/L
Farrow & Ball Cinder Rose 246 5L
Farrow & Ball Cinder Rose 246 5L
£105
£21.00/L
Farrow & Ball Modern Calamine No.230 Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Calamine No.230 Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Estate Matt No.2006 Ceiling Paint, Wall Paint Great White 2.5L
Farrow & Ball Estate Matt No.2006 Ceiling Paint, Wall Paint Great White 2.5L
£59
£23.60/L
Farrow & Ball Modern Great No.2006 Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Great No.2006 Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Modern No.296 Wall Paint, Ceiling Paint Rangwali 2.5L
Farrow & Ball Modern No.296 Wall Paint, Ceiling Paint Rangwali 2.5L
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Estate Emulsion Great Wall Paint, Ceiling Paint
Farrow & Ball Estate Emulsion Great Wall Paint, Ceiling Paint
£100

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Rose Metallic Effect Mid Sheen Multi-Surface is £10.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Rose Metallic Effect Mid Sheen Multi-Surface
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2023-11-23

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Application SurfaceMetal
ColourRose Gold

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.