• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Washable Matt WINTER 2.5L

Rust-Oleum Washable Matt WINTER 2.5L

Compare
Matte

·

Popularity

19441

in

Paint
From 3 payments of £11.66/mo. with
AD

From OnBuy

Rust-Oleum Colours Matt Emulsion Wall and Ceiling Paint - Winter Grey 2.5L

Free shipping, 2-6 days
£39.19

B&Q

Rust-Oleum Washable Matt Wall Paint - Winter Grey 2.5L - One Size

Lowest price

·£6.00 shipping
£34.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Wall Paint, Ceiling Paint Polished Pebble 2.5L
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Wall Paint, Ceiling Paint Polished Pebble 2.5L
£25.99
£10.40/L
Dulux Matt Wall Paint Overtly Olive 2.5L
Dulux Matt Wall Paint Overtly Olive 2.5L
£25
£10.00/L
Dulux Matt Wall Paint, Ceiling Paint Chic Shadow,Goose Down,Warm Pewter,Pebble Shore,Polished Pebble 2.5L
Dulux Matt Wall Paint, Ceiling Paint Chic Shadow,Goose Down,Warm Pewter,Pebble Shore,Polished Pebble 2.5L
£18
£7.20/L
Crown Matt Emulsion Wall Paint Soft Grey 10L
Crown Matt Emulsion Wall Paint Soft Grey 10L
£16
£1.60/L
Dulux Matt Wall Paint Natural Slate 2.5L
Dulux Matt Wall Paint Natural Slate 2.5L
£22.20
£8.88/L
Dulux Matt Wall Paint Mellow Mocha 5L
Dulux Matt Wall Paint Mellow Mocha 5L
£36.99
£7.40/L
Dulux Easycare Wall Paint Knotted Twine 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Knotted Twine 2.5L
£29.99
£12.00/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Washable Matt WINTER 2.5L is £34.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Washable Matt WINTER 2.5L
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2024-02-19

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Volume2.5 L
Gloss LevelsMatte
ColourGrey

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.