• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Dunelm Eggshell Emulsion Radiator Paint, Wall Paint 1L

Dunelm Eggshell Emulsion Radiator Paint, Wall Paint 1L

Compare
Wood, Metal, Radiators

·

Popularity

23203

in

Paint
From 3 payments of £7.66/mo. with

Dunelm

Dunelm Eggshell Emulsion Paint
£3.95 shipping
£23.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Rust-Oleum Radiator Paint Porcelain 750Ml Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
Rust-Oleum Radiator Paint Porcelain 750Ml Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
£23.99
£31.99/L
Rust-Oleum Radiator Finish Chalk Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
Rust-Oleum Radiator Finish Chalk Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
£23.99
£31.99/L
Dunelm Shell Eggshell Emulsion Wall Paint, Radiator Paint Shell White 1L
Dunelm Shell Eggshell Emulsion Wall Paint, Radiator Paint Shell White 1L
£23
£23.00/L
Dulux Matt Wall Paint Pure Brilliant White 10L
Popular
Dulux Matt Wall Paint Pure Brilliant White 10L
£28
£2.80/L
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
£27.50
£11.00/L
Zinsser Bulls Eye 1-2-3 White 0.5L
Zinsser Bulls Eye 1-2-3 White 0.5L
£9.79
£19.58/L
Dulux Quick Dry Wood Paint Pure Brilliant White 2.5L
Dulux Quick Dry Wood Paint Pure Brilliant White 2.5L
£23.85
£9.54/L

Product details

Lowest price for Dunelm Eggshell Emulsion Radiator Paint, Wall Paint 1L is £23.00. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:

Features

Product

Product nameDunelm Eggshell Emulsion Radiator Paint, Wall Paint 1L
BrandDunelm
TypeWall Paint, Radiator Paint

Related

Coverage per litre12 m²

Additional Info

Created at PriceRunner2024-03-13

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Volume1.0 L
Application SurfaceWood, Metal, Radiators
ColourWhite

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.