• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Radiator Finish Chalk Wall Paint, Radiator Paint 0.75L

Rust-Oleum Radiator Finish Chalk Wall Paint, Radiator Paint 0.75L

Compare
Water-borne, Radiators, Satin

·

Popularity

20699

in

Paint
From 3 payments of £7.99/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Chalk White Satin Radiator Paint 750Ml - One Size

£6.00 shipping
£26.99

Amazon

Rust-Oleum White Heat Resistant Radiator Paint in Satin Finish - Chalk White 750ml

Lowest price

·Free shipping
£23.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Rust-Oleum Radiator Paint Porcelain 750Ml Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
Rust-Oleum Radiator Paint Porcelain 750Ml Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
£23.99
£31.99/L
Dunelm Eggshell Emulsion Radiator Paint, Wall Paint 1L
Dunelm Eggshell Emulsion Radiator Paint, Wall Paint 1L
£23
£23.00/L
Dunelm Shell Eggshell Emulsion Wall Paint, Radiator Paint Shell White 1L
Dunelm Shell Eggshell Emulsion Wall Paint, Radiator Paint Shell White 1L
£23
£23.00/L
Bedec MSP Multi Surface Metal Paint, Wood Paint, Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
Trending
Bedec MSP Multi Surface Metal Paint, Wood Paint, Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
£19.95
£26.60/L
Rust-Oleum Radiator Violet Macaroon Radiator Paint, Wall Paint
Rust-Oleum Radiator Violet Macaroon Radiator Paint, Wall Paint
£23.99
Rust-Oleum Radiator Gloss Half Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
Rust-Oleum Radiator Gloss Half Radiator Paint, Wall Paint 0.75L
£26.99
£35.99/L
Rust-Oleum Radiator Antique Radiator Paint, Wood Paint 0.75L
Rust-Oleum Radiator Antique Radiator Paint, Wood Paint 0.75L
£26.99
£35.99/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Radiator Finish Chalk Wall Paint, Radiator Paint 0.75L is £23.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Radiator Finish Chalk Wall Paint, Radiator Paint 0.75L
BrandRust-Oleum
TypeWall Paint, Radiator Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-04

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume0.75 L
Gloss LevelsSatin
Application SurfaceRadiators
ColourWhite

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.