Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
-990x1900mm.jpg)
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Hudson Reed Apex (M1000SSH4) 990x1900mm is -. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Hudson Reed Apex (M1000SSH4) 990x1900mm |
| Brand | Hudson Reed |
| Type | Shower Door |
Measures | |
| Width | 990.0 mm |
| Height | 1900.0 mm |
| Depth | 44.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-27 |
Product Properties | |
|---|---|
| Glass Type | Frosted |
| Colour (Glass) | Toned |
| Shape | Straight |
| Door System | Sliding Door |
| Colour (Frame) | Chrome |
| Mixer | No |
| Glass Thickness | 8.0 mm |
| Material | Aluminium |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .