Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

63, Battery Life 180 min
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Roborock Qrevo Plus Saug Wisch Roboter White is £836.99. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Roborock Qrevo Plus Saug Wisch Roboter White |
| Brand | Roborock |
Product Properties | |
| Colour | White |
| Features | Mop Function, Edge Cleaning |
| Dust Bin Volume | 0.33 L |
| Noise Level | 63 dB |
Performance | |
| Motor Power | 60 W |
| Suction Power (kPa) | 7.0 kPa |
Features | |
| Voice Assistant | Amazon Alexa, Google Assistant |
| App Control | Yes |
Wireless | |
|---|---|
| Smart Home System | Apple HomeKit, Amazon Alexa |
Power Source | |
| Charging Time | 240 min |
| Battery Capacity | 5200 mAh |
| Battery Life | 180 min |
| Charging Station Included | Yes |
| Battery Technology | Li-Ion |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-08-26 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .