Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for AeroCool Duo RGB 120mm is -. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Product Properties | |
|---|---|
| Fan Size | 120 mm |
| LED Lighting | Yes |
| No. of Fans | 1 |
| Fan | Active |
| Noise Level | 20 dB |
| Fan Rotation Speed | 1000 rpm |
| PWM Fan Control | Yes |
| Fan Airflow (CFM) | 33.4 cfm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .