Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Upright Vacuum Cleaner, Bagless
Lowest price for Dyson V12 Detect Slim is £518.21. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Dyson V12 Detect Slim |
| Brand | Dyson |
| Type | Upright Vacuum Cleaners |
Product Properties | |
| Dust Bin Volume | 0.34 L |
| Filter | Washable |
| Wet & Dry Vacuum Cleaner | No |
| Features | Digital Touch Display, Battery Powered, Rechargable, Detachable Handset, Pet Hair Removal |
| Dust Collection | Bagless |
| Colour | Grey |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-08-25 |
Power Source | |
|---|---|
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Battery Life | 60 min |
| Charging Time | 240 min |
| Rechargeable Battery | Yes |
Measures | |
| Depth | 251.0 mm |
| Height | 1247.14 mm |
| Width | 248.92 mm |
| Weight | 2.359 kg |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .