Sony FWD-65X80L
Sony FWD-65X80L
Compare
Popularity
1254
in
TVs
43 "£895.89
50 "£1,047.09
55 "£1,161.05
65 "£1,287.84
75 "£1,972.99
85 "£2,023.07
visunext
Sony Bravia FWD-65X80L 65" Display
Advertisement
Related products
We have picked out a selection of products that might interest you.
Product details
  • ARC
  • Aspect ratio: 16:9
  • Smart TV
  • Android TV
  • 4K resolution
Compare:
Features
Product
Product nameSony FWD-65X80L
BrandSony
Product Properties
Screen Size65.0 "