Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Sharp 24FH2EA is £195.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Sharp 24FH2EA |
| Brand | Sharp |
Product Properties | |
| Screen Size | 24.0 " |
| Colour | Black |
Picture | |
| ALLM | No |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| HFR | No |
| WCG | No |
| Local dimming | No |
| HDR | No |
| 3D | No |
| Display | LED |
| VRR | No |
| Edgelit LED | No |
Features | |
| Smart TV | Yes |
| Ambilight | No |
Design | |
| Screen design | Flat |
Connections | |
|---|---|
| No. of Composite | 1 pcs |
| MHL | No |
| Connections | USB-A, Optical S/PDIF, HDMI |
| No. of HDMI | 3 pcs |
Display | |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Screen Resolution | 1366x768 |
Audio | |
| Built-in speakers | Stereo |
| Audio File Formats | MP3 |
Energy Facts | |
| Power Consumption (Standby) | 0.5 W |
Wireless | |
| Bluetooth | Yes |
| Wireless & Streaming | Chromecast |
| Wi-Fi | Yes |
Compatibility | |
| VESA-Mount | Yes |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-12-07 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .