Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Intel Core i7, 32 GB RAM
Try flexible payments with
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Zotac ZBOX MAGNUS Mini PC barebone DDR5-SDRAM is £1,189.07. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Zotac ZBOX MAGNUS Mini PC barebone DDR5-SDRAM |
| Brand | Zotac |
Product Properties | |
| Windows Version | Windows 11 Home |
| Included Accessories | Mouse |
| Type | Compact, Barebone |
| Colour | Black |
| Optical Drive | No |
| Operating System | Windows |
Connections | |
| USB Version | USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 |
| No. of USB-C | 2 pcs |
| Connections | USB-C, 3.5 mm Jack, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| No. of HDMI | 1 pcs |
| No. of RJ45 (LAN) | 1 pcs |
| Memory Card Reader | No |
Display | |
| Touchscreen | No |
| Monitor | No |
Storage | |
|---|---|
| Number of Slots (Total) | 1 |
| Hard Drive | SSD |
Memory | |
| RAM | 32 GB |
| Number of Slots (Total) | 2 |
| Memory Type | DDR4, DDR5 |
Graphics | |
| Graphics Memory | 12 GB |
Wireless | |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
Power Supply | |
| PSU Power | 750 W |
Processor | |
| Processor Cores | 16 |
| Processor | Intel Core i7 |
Audio | |
| Sound Card | Yes |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-09-21 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .