Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

27", Intel Core i5, 16 GB RAM
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Dell OptiPlex 7420 AIO 23.8 Inch FHD Desktop PC is £739.64. This is currently the cheapest offer among 5 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Dell OptiPlex 7420 AIO 23.8 Inch FHD Desktop PC |
| Brand | Dell |
Product Properties | |
| Windows Version | Windows 11 Pro |
| Included Accessories | Mouse, Keyboard |
| Type | All-in-one |
| Colour | Grey, Silver, Black |
| Screen Size | 27.0 " |
| Optical Drive | No |
| Operating System | Windows |
Connections | |
| USB Version | USB 3.2 Gen 1 |
| Connections | USB-C, 3.5 mm Jack, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| No. of HDMI | 1 pcs |
| No. of RJ45 (LAN) | 1 pcs |
| Memory Card Reader | No |
Display | |
| Touchscreen | No |
| Monitor | Yes |
Memory | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Number of Slots (Total) | 2 |
| Memory Support (max) | 64 GB |
| Memory Type | DDR4, DDR5 |
Storage | |
| SSD Size | 512 GB |
| Number of Slots (Total) | 1 |
| Hard Drive | SSD |
Audio | |
| Sound Card | Yes |
Processor | |
| Processor | Intel Core i5 |
Wireless | |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
Measures | |
| Depth | 5.3 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-07-17 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .