Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Intel Core Ultra 5, 16 GB RAM
Try flexible payments with
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Prices do not include shipping costs. Right now, there are no retailers selling Føniks NucBox K9 Intel Core Ultra 5 125H 32GB DDR5 Mini PC, so the data shown are historical prices.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Føniks NucBox K9 Intel Core Ultra 5 125H 32GB DDR5 Mini PC |
| Brand | Føniks |
Product Properties | |
| Windows Version | Windows 11 Pro |
| Type | Barebone |
| Release Year | 2025 |
| Colour | Silver |
| Operating System | Windows |
Connections | |
| USB Version | USB 3.2 Gen 1 |
| Number of DisplayPort | 1 pcs |
| Connections | Thunderbolt, 3.5 mm Jack, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| No. of USB-A | 4 pcs |
| No. of HDMI | 1 pcs |
| No. of RJ45 (LAN) | 1 pcs |
Memory | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Memory Type | DDR5 |
Storage | |
| SSD Size | 1 TB |
| Hard Drive | SSD |
Wireless | |
| Wi-Fi Standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Bluetooth | Yes |
Processor | |
| Processor Model | 125H |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2025-05-13 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .