• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Estée Lauder Set + Refresh Perfecting Makeup Mist 116ml
-14%

Estée Lauder Set + Refresh Perfecting Makeup Mist 116ml

Compare
A setting spray such as this one can be final touch your makeup routine needs. This product is moisturizing.
Compare prices from£21.20to£61.17

·

Popularity

17

in

Setting Sprays
From 3 payments of £7.06/mo. with
AD

From John Lewis & Partners

Estée Lauder Set + Refresh Perfecting Makeup Mist, 116ml

£19.95 shipping, 2-5 days
£23.25

Notino

Estée Lauder Set+Refresh Perfecting Makeup Mist makeup setting mist 116 ml

£3.99 shipping, 3-5 days
£21.20

Or 3 payments of £7.06/mo.¹

John Lewis & Partners

3.7(14 ratings)
Estée Lauder Set + Refresh Perfecting Makeup Mist, 116ml
£19.95 shipping, 2-5 days
£23.25

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Iconic London Mini Prep Set Blur Setting Spray - Multi
Iconic London Mini Prep Set Blur Setting Spray - Multi
£6
£200.00/L
Morphe Continuous Prep & Set Mist 79.4g
Morphe Continuous Prep & Set Mist 79.4g
£19
Max Factor Facefinity Finity-Fix Setting Spray 100ml
Max Factor Facefinity Finity-Fix Setting Spray 100ml
£8.99
£89.90/L
MAC Fix+ Original 100ml
MAC Fix+ Original 100ml
£20.25
£202.50/L
Anastasia Beverly Hills Dewy Set Setting Spray Coconut & Vanilla 100ml
Anastasia Beverly Hills Dewy Set Setting Spray Coconut & Vanilla 100ml
£20.95
£209.50/L
The Beauty Crop Oui Cherie Mist Dual-Phase Setting Mist
The Beauty Crop Oui Cherie Mist Dual-Phase Setting Mist
£8
£80.00/L
Benefit The Porefessional Super Setter Setting Spray 120ml
Benefit The Porefessional Super Setter Setting Spray 120ml
£24.45
£203.75/L

Product details

Lowest price for Estée Lauder Set + Refresh Perfecting Makeup Mist 116ml is £21.20. This is currently the cheapest offer among 11 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameEstée Lauder Set + Refresh Perfecting Makeup Mist 116ml
BrandEstée Lauder
TypeSetting Sprays

Additional Info

Created at PriceRunner2021-07-16

Product Properties

Volume116.0 ml
PropertiesLuster, Moisturizing
Antioxidants
TextureLiquid
PackagingSpray

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.