• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
MAC Fix+ Stay Over 24HR Setting Spray 100ml

MAC Fix+ Stay Over 24HR Setting Spray 100ml

Compare
Setting Spray, 1pcs, Long-Lasting

·

Popularity

56

in

Setting Sprays
From 3 payments of £7.73/mo. with
AD

From Selfridges

MAC Fix+ Stay Over Matte 24Hr Setting Spray 100ml

£6.95 shipping, 2-5 days
£29.00

Debenhams

MAC Cosmetics Women's Fix+ Matte 24HR Alcohol-Free Setting Spray 100ml in Misc

Lowest price

£23.20

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Setting Spray 100ml
Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Setting Spray 100ml
£29
£290.00/L
Revolution Beauty Superfix Misting Spray 150ml
Revolution Beauty Superfix Misting Spray 150ml
£8.24
£54.93/L
Urban Decay All Nighter Hyaluronic Setting Spray 30ml
Urban Decay All Nighter Hyaluronic Setting Spray 30ml
£10.99
£93.14/L
NYX Professional Makeup Setting Spray 60ml
NYX Professional Makeup Setting Spray 60ml
£7.19
£119.83/L
Fenty Beauty You Mist Makeup-Extending Setting Spray 100ml
Fenty Beauty You Mist Makeup-Extending Setting Spray 100ml
£21
£210.00/L
Huda Beauty Easy Bake Setting Spray - 30ml
-20%
Huda Beauty Easy Bake Setting Spray - 30ml
£11.99
£399.67/L
MAC Fix+ Matte 24HR Alcohol-Free Setting Spray 30ml
Trending
MAC Fix+ Matte 24HR Alcohol-Free Setting Spray 30ml
£12.80
£426.67/L

Product details

Lowest price for MAC Fix+ Stay Over 24HR Setting Spray 100ml is £23.20. This is currently the cheapest offer among 9 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameMAC Fix+ Stay Over 24HR Setting Spray 100ml
BrandMAC
TypeSetting Sprays

Additional Info

Created at PriceRunner2026-05-28

Product Properties

Sun Protection Factor0
Volume100.0 ml
PropertiesLong-Lasting
Skin TypeSensitive Skin
TextureLiquid
No. of Pieces1 pcs
PackagingSpray

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.