• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Tonymoly I'm Rice Sheet Mask 21g

Tonymoly I'm Rice Sheet Mask 21g

Compare
Make your skincare routine a bit more luxurious with a lovely face mask. This facial mask is made for those with sensitive skin.

·

Popularity

2273

in

Facial Masks
From 3 payments of £0.88/mo. with
AD

From Joom

TonyMoly, I'm Rice, Clear Skin Beauty Mask Sheet, 1 sheet, 21g (0.74oz) gray

£3.00 shipping, 10-20 days
£19.56

YesStyle

TONYMOLY - I'm Mask Sheet - 7 Types 2025 Version - Rice

Lowest price

·£3.95 shipping, 1-2 days
£2.65

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Medik8 Ultimate Recovery Bio-Cellulose Mask 6-Pack
Medik8 Ultimate Recovery Bio-Cellulose Mask 6-Pack
£48.82
Benton Snail Bee High Content Mask 20ml
Benton Snail Bee High Content Mask 20ml
£2.49
£124.50/L
L'Oréal Paris Revitalift Filler Hyaluronic Acid Replumping Mask
-50%
L'Oréal Paris Revitalift Filler Hyaluronic Acid Replumping Mask
£3
Antipodes Flora Probiotic Skin Rescue Hyaluronic Mask 75ml
Antipodes Flora Probiotic Skin Rescue Hyaluronic Mask 75ml
£27
£360.00/L
Filorga Lift-Mask 14ml
Filorga Lift-Mask 14ml
£7.25
£517.86/L
Barber Pro Post Shave Cooling Mask with Anti-Ageing Collagen
Barber Pro Post Shave Cooling Mask with Anti-Ageing Collagen
£3.89
Beauty Pro Infused Sheet Face Mask Rose 22ml
Beauty Pro Infused Sheet Face Mask Rose 22ml
£4.89
£222.27/L

Product details

Lowest price for Tonymoly I'm Rice Sheet Mask 21g is £2.65. This is currently the cheapest offer among 5 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameTonymoly I'm Rice Sheet Mask 21g
BrandTonymoly
TypeFacial Masks

Type

Sheet Mask

Measures

21.0 g

Product Properties

Paraben Free
Oily Skin, Normal Skin, Combination Skin, Dry Skin, Mature Skin, Sensitive Skin
Cooling, Glow, Calming, Softening, Moisturising, Nourishing

Additional Info

Created at PriceRunner2021-10-28

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.