• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Peter Thomas Roth 24K Gold Mask 150ml

Peter Thomas Roth 24K Gold Mask 150ml

Compare
Face masks helps keep the skin moisturised and deeply cleans it. This product from Peter Thomas Roth will make your skin glow.

·

Popularity

158

in

Facial Masks
From 3 payments of £14.69/mo. with
50 ml£34.79
150 ml£44.08
AD

From Cosmetify

Peter Thomas Roth 24k Gold Mask Pure Luxury Lift & Firm 150ml

£2.95 shipping, 3-5 days
£44.08

Cosmetify

Peter Thomas Roth 24k Gold Mask Pure Luxury Lift & Firm 150ml

Lowest price

·£2.95 shipping, 3-5 days
£44.08

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Chantecaille Gold Recovery Mask 50ml
-14%
Chantecaille Gold Recovery Mask 50ml
£195
£3,900.00/L
Laneige Bouncy & Firm Sleeping Mask 60ml
Laneige Bouncy & Firm Sleeping Mask 60ml
£25.60
£426.67/L
111skin Y Theorem Bio Cellulose Facial Mask Box 23ml
111skin Y Theorem Bio Cellulose Facial Mask Box 23ml
£61.60
Fresh Black Tea Firming Overnight Mask 30ml
Fresh Black Tea Firming Overnight Mask 30ml
£22
£733.33/L
Dr. Barbara Sturm Face Mask 50ml
Dr. Barbara Sturm Face Mask 50ml
£91.50
£1,830.00/L
MZ Skin Vitamin-Infused Facial Treatment Mask 60ml
MZ Skin Vitamin-Infused Facial Treatment Mask 60ml
£99.73
Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask 150ml
Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask 150ml
£38.39
£255.93/L

Reviews

Product details

Lowest price for Peter Thomas Roth 24K Gold Mask 150ml is £44.08. This is currently the cheapest offer among 17 stores.
Compare:

Features

Product

Product namePeter Thomas Roth 24K Gold Mask 150ml
BrandPeter Thomas Roth
TypeFacial Masks

Additional Info

Created at PriceRunner2016-08-04

Product Properties

Oily Skin, Normal Skin, Combination Skin, Dry Skin, Mature Skin, Sensitive Skin
Gold
Anti-Age, Glow, Firming, Calming, Moisturising, Smoothing
PackagingJar
Wrinkles
Antioxidants, Caffeine, Hyaluronic Acid
150.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.