• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Lady Speed Stick Invisible Dry 40 g

Lady Speed Stick Invisible Dry 40 g

Compare
Deodorant

·

Popularity

5397

in

Deodorants
From 3 payments of £1.36/mo. with

Notino

Lady Speed Stick Invisible Dry antiperspirant stick to treat yellow spots 40 g
£3.99 shipping, 3-5 days
£4.10

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Calvin Klein CK One Deo Stick 75ml 73.7g 1-pack
Calvin Klein CK One Deo Stick 75ml 73.7g 1-pack
£5.99
£79.87/L
Sol de Janeiro Rio Deo Cheirosa '59 57g
Sol de Janeiro Rio Deo Cheirosa '59 57g
£14.40
Malin+Goetz Eucalyptus Deo Stick 73g
Malin+Goetz Eucalyptus Deo Stick 73g
£22
Biotherm Pure Doe Stick 40ml
Biotherm Pure Doe Stick 40ml
£16.25
£406.25/L
Dove Advanced Care Antiperspirant Deo Stick Shea Butter 74g
Dove Advanced Care Antiperspirant Deo Stick Shea Butter 74g
£9.94
Crystal Magnesium Enriched Coconut + Vanilla Deo Stick 70g
Crystal Magnesium Enriched Coconut + Vanilla Deo Stick 70g
£11.77
Dove Go Fresh Cucumber & Green Tea Deo Roll-on 50ml
Dove Go Fresh Cucumber & Green Tea Deo Roll-on 50ml
£2.69
£53.80/L

Product details

Lowest price for Lady Speed Stick Invisible Dry 40 g is £4.10. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:

Features

Product

Product nameLady Speed Stick Invisible Dry 40 g
BrandLady Speed Stick
TypeDeodorants

Type

DeodorantDeodorant

Measures

Weight40.0 g

Additional Info

Created at PriceRunner2025-07-25

Product Properties

Antiperspirant
Skin TypeNormal Skin
PackagingStick
Target GroupWoman

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.