• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Ubbi Hair Rinse Cup

Ubbi Hair Rinse Cup

Compare
Hair Care, Rinser, White, Material: Polypropylene, Machine Washable

·

Popularity

867

in

Hair Care
From 3 payments of £3.33/mo. with

Amazon

Ubbi Rinse Cup For Baby's Bath Time, Kid's Bathroom Accessories, Tear Free Soft Rinser Cup For Toddlers, Dishwasher Safe
Free shipping
£9.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Frida Baby Control the Flow Bath Rinser
Frida Baby Control the Flow Bath Rinser
£8.99
Skip Hop Moby Waterfall Bath Rinser
Skip Hop Moby Waterfall Bath Rinser
£9.99
£28.54/L
Mustela Foam Shampoo For Newborns 150 ml
-11%
Mustela Foam Shampoo For Newborns 150 ml
£8.66
£57.73/L
Aveeno Baby Daily Care 2-in-1 Shampoo and Conditioner 250ml
Aveeno Baby Daily Care 2-in-1 Shampoo and Conditioner 250ml
£4.66
£18.64/L
Tommee Tippee Essentials Brush & Comb Set
-13%
Tommee Tippee Essentials Brush & Comb Set
£2.50
Salcura Bioskin Junior Shampoo 200ml
Trending
Salcura Bioskin Junior Shampoo 200ml
£10.45
£52.25/L
Sebamed Children's Shampoo 150ml
Sebamed Children's Shampoo 150ml
£4.29
£28.60/L

Product details

Lowest price for Ubbi Hair Rinse Cup is £9.99. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:

Features

Product

Product nameUbbi Hair Rinse Cup
BrandUbbi
TypeHair Care
Hair CareRinser

Material

MaterialPolypropylene

Product Properties

Volume709.765 ml
ColourWhite

Additional Info

Created at PriceRunner2022-04-28

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.