• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Frida Baby Control the Flow Bath Rinser

Frida Baby Control the Flow Bath Rinser

Compare
Hair Care, Rinser, White, Green, Material: Polypropylene

·

Popularity

53

in

Hair Care
From 3 payments of £2.99/mo. with
AD

From OnBuy

Frida Baby Control The Flow Polypropylene ABS Rinser|Bath Time Rinse Cup with Easy Grip Handle and Removable Rain Shower

Free shipping, 2-6 days
£10.65

Boots

Fridababy Frida Baby Control The Flow Rinser

Lowest price

·£3.95 shipping, 2-3 days
£8.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Ubbi Hair Rinse Cup
Ubbi Hair Rinse Cup
£9.99
£14.08/L
Skip Hop Moby Waterfall Bath Rinser
Skip Hop Moby Waterfall Bath Rinser
£9.99
£28.54/L
Mustela Foam Shampoo For Newborns 150 ml
-11%
Mustela Foam Shampoo For Newborns 150 ml
£8.66
£57.73/L
Aveeno Baby Daily Care 2-in-1 Shampoo and Conditioner 250ml
Aveeno Baby Daily Care 2-in-1 Shampoo and Conditioner 250ml
£4.66
£18.64/L
Tommee Tippee Essentials Brush & Comb Set
-13%
Tommee Tippee Essentials Brush & Comb Set
£2.50
Salcura Bioskin Junior Shampoo 200ml
Trending
Salcura Bioskin Junior Shampoo 200ml
£10.45
£52.25/L
Sebamed Children's Shampoo 150ml
Sebamed Children's Shampoo 150ml
£4.29
£28.60/L

Product details

Lowest price for Frida Baby Control the Flow Bath Rinser is £8.99. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameFrida Baby Control the Flow Bath Rinser
BrandFrida Baby
TypeHair Care
Hair CareRinser

Product Properties

ColourWhite, Green

Material

MaterialPolypropylene

Additional Info

Created at PriceRunner2022-04-28

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.