Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Orbegozo CC62075 is £57.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Orbegozo CC62075 |
| Brand | Orbegozo |
| Type | Ceiling Fans |
Product Properties | |
| Type | Cold Air Fan |
| No. of Speeds | 3 |
| Functions | Lighting |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2019-06-25 |
Power Source | |
|---|---|
| Voltage | 230.0 V |
| Watt (Max) | 50 W |
Measures | |
| Height | 390.0 mm |
| Diameter | 750.0 mm |
| Weight | 5.0 kg |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .