Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Air Purifier, HEPA Filter, Carbon Filter
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Dyson Purifier Humidify Cool PH03 White/Silver is £723.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Dyson Purifier Humidify Cool PH03 White/Silver |
| Brand | Dyson |
| Type | Air Purifier |
Type | |
| Filter Included | Yes |
| Filter Type | HEPA Filter, Carbon Filter |
Features | |
| Voice Control | Yes |
| App Control | Yes |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-04-15 |
Product Properties | |
|---|---|
| Functions | Cooling Functionality, Humidification, Air Purification |
| Water Tank Capacity | 3.79 L |
| Features | UV Light, Display, Timer, Water Tank, Remote Control |
| Colour | White |
| Fan Speed Levels | 10 |
Measures | |
| Weight | 8.16 kg |
| Width | 28.0 cm |
| Height | 92.2 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .