• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
REF Shine Elixir 80ml

REF Shine Elixir 80ml

Compare
Hair Oil, Softening, Repairing, Strengthening, Sun Protection, Smoothing, Shine, Moisturizing, Colour Protection, Protein

·

Popularity

513

in

Hair Oils
From 3 payments of £12.79/mo. with

Hairways Hair & Beauty

REF - Shine Elixir Hair Oil - 80ml
£4.99 shipping, 2-5 days
£38.39

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Oribe Gold Lust Nourishing Hair Oil 100ml
-10%
Oribe Gold Lust Nourishing Hair Oil 100ml
£49.50
£495.00/L
Joico K-pack Color Therapy Luster Lock Glossing Oil 63ml
Joico K-pack Color Therapy Luster Lock Glossing Oil 63ml
£13.50
£214.29/L
Kevin Murphy Young Again 100ml
Kevin Murphy Young Again 100ml
£32.65
£326.50/L
Shu Uemura Essence Absolue Nourishing Protective Hair Oil 50ml
Shu Uemura Essence Absolue Nourishing Protective Hair Oil 50ml
£31.02
£620.40/L
Lanza Keratin Healing Oil Hair Treatment 185ml
Lanza Keratin Healing Oil Hair Treatment 185ml
£34.99
£189.14/L
Innersense Harmonic Treatment Oil 25ml
Innersense Harmonic Treatment Oil 25ml
£14.99
£599.60/L
O-Way Glossy Nectar 50ml
O-Way Glossy Nectar 50ml
£22.50
£450.00/L

Product details

Lowest price for REF Shine Elixir 80ml is £38.39. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameREF Shine Elixir 80ml
BrandREF
TypeHair Oils

Additional Info

Created at PriceRunner2023-03-29

Product Properties

Bleached Hair, Dry Hair, Curly Hair, Frizzy Hair, Normal Hair, Colour Treated Hair, Damaged Hair, Fine Hair, Greasy Hair, Thick Hair
Sun Protection, Strengthening, Moisturizing, Shine, Repairing, Smoothing, Colour Protection, Softening
Volume80.0 ml
Protein
PackagingPump

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.