• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Narciso Rodriguez Poudree EdP 30ml

Narciso Rodriguez Poudree EdP 30ml

Compare
Whether you're going to work or a formal gathering, this fragrance from Narciso Rodriguez might be the thing for you. The primary target group for this particular fragrance is wome

·

Popularity

1134

in

Eau de Parfum
From 3 payments of £13.16/mo. with
30 ml£39.50
150 ml£71.95
AD

From Cosmetify

Narciso Rodriguez Narciso Poudree Eau De Parfum 30ml

Free shipping, 3-6 days
£54.50

parfumdreams

Narciso Rodriguez NARCISO Eau de Parfum Spray Women's perfumes Female 30 ml

Lowest price

·Free shipping, 5-8 days
£43.08

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Valentino Donna Born In Roma EdP 50ml
100+
100+ watching
Valentino Donna Born In Roma EdP 50ml
£65.50
£1,310.00/L
Gucci Intense Oud EdP 90ml
50+
50+ watching
Gucci Intense Oud EdP 90ml
£74.90
£832.22/L
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml
100+
100+ watching
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml
£119.75
£1,197.50/L
Yves Saint Laurent Black Opium EdP 90ml
100+
100+ watching
Yves Saint Laurent Black Opium EdP 90ml
£79.70
£885.56/L
Lancôme La Vie Est Belle EdP 100ml
100+
100+ watching
Lancôme La Vie Est Belle EdP 100ml
£72.95
£729.50/L
Yves Saint Laurent Libre EdP 50ml
100+
100+ watching
Yves Saint Laurent Libre EdP 50ml
£68.65
£1,373.00/L
Prada Paradoxe EdP 90ml
Prada Paradoxe EdP 90ml
£94.71
£1,052.33/L

Reviews

Product details

Lowest price for Narciso Rodriguez Poudree EdP 30ml is £43.08. This is currently the cheapest offer among 14 stores.

It might be difficult to know which perfume to use and for which occasions. There is a huge selection of products on the market right now, but if you look hard enough and read up on the options, we're sure you'll find something that'll suit you.

  • For women
  • Made by Narciso Rodriguez
  • Nimble 30 ml bottle
  • Eau de parfum

This is a fragrance for women from Narciso Rodriguez, an EdP. An eau de parfum is a fragrance that will last you well through the day, while still being less concentrated and thus more delicate than a regular parfum. It could be a good alternative if you want something light without having to put on more during the day.

The packing only holds 30 ml of fragrance. This could be an advantage, however, since you can bring it on your carry-on on a plane instead of putting it in your checked bag.

This is a top-ranked fragrance in terms of popularity on PriceRunner at the moment and it currently has a lowest price of £40. This fragrance has a high review average of 4.8 out of 5 and all its features make it a great purchase.

Compare:

Features

Product

Product nameNarciso Rodriguez Poudree EdP 30ml
BrandNarciso Rodriguez
TypeEau de Parfum

Additional Info

Created at PriceRunner2016-06-13

Product Properties

GenderFemale
Volume30.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.