• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances

Polycell Paint

Try flexible payments withKlarnaLearn how

Filter
  • Paint
Product Properties
Sustainability Information
Related

11 products

Show as table
Polycell Paint Polycell Crack-Free Ceiling Paint Pure Brilliant White 2.5L
Polycell Crack-Free Ceiling Paint Pure Brilliant White 2.5L
Top Coating, Water-borne, Matte
£22.94
£9.18/L
9+ stores
Polycell Paint Polycell 5093043 One Coat Damp
Polycell 5093043 One Coat Damp
Matte
£16.84
9+ stores
Polycell Paint Polycell SmoothOver for Textured Walls 1L Metal Paint 1L
Trending
Polycell SmoothOver for Textured Walls 1L Metal Paint 1L
Primer, Metal
£29.99
£29.99/L
9 stores
Polycell Paint Polycell Crack-Free Ceiling Paint Pure Brilliant White 5L
Polycell Crack-Free Ceiling Paint Pure Brilliant White 5L
Plaster, Matte
£40.26
£8.05/L
9 stores
Polycell Paint Polycell One Coat Stain Stop Aerosol 0.25L
Polycell One Coat Stain Stop Aerosol 0.25L
£10.10
£40.40/L
8 stores
Polycell Paint Polycell One Coat Damp Seal
Polycell One Coat Damp Seal
£33.68
7 stores
Polycell Paint Polycell Textured Ceilings Rippled Effect - White Matt Ceiling Paint
Polycell Textured Ceilings Rippled Effect - White Matt Ceiling Paint
£23
2 stores
Polycell Paint Polycell Crack-Free Ceilings Smooth Silk 2.5L
Polycell Crack-Free Ceilings Smooth Silk 2.5L
£24.70
1 store
Polycell Crack-Free Ceilings Smooth Matt White 2.5L Wall Paint
Polycell Crack-Free Ceilings Smooth Matt White 2.5L Wall Paint
£28.94
£29.46
1 store
Polycell crack free smooth Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Polycell crack free smooth Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Top Coating, Matte
£29.13
£11.65/L
1 store
Polycell Crack-Free Ceilings Smooth Matt White 2.5L
Polycell Crack-Free Ceilings Smooth Matt White 2.5L
£40.52
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.