• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances

Chums Fragrances

Try flexible payments withKlarnaLearn how

Filter
  • Fragrances
  • Eau de Parfum
  • Eau de Toilette
  • Gift Boxes
  • Parfum
  • Eau de Cologne
  • Body Mists
Product Properties

8 products

Show as table
Chums Fragrances Chums Nicole Scherzinger Chosen 3 Piece Gift Set
Chums Nicole Scherzinger Chosen 3 Piece Gift Set
Gift Box
£30
1 store
Chums Fragrances Chums Lovely Gift Set Sarah Jessica Parker
Chums Lovely Gift Set Sarah Jessica Parker
Gift Box
£35
1 store
Chums Fragrances Chums Calvin Klein Obsession EDP 100ml
Chums Calvin Klein Obsession EDP 100ml
Eau de Parfum, 100ml
£60
£600.00/L
1 store
Chums Fragrances Chums Lou Lou EDP 50ml
Chums Lou Lou EDP 50ml
Eau de Parfum, 50ml
£60
£1,200.00/L
1 store
Chums Fragrances Chums 2 Charlie Blue EDT 100ml
Chums 2 Charlie Blue EDT 100ml
Eau De Toilette, 100ml
£7.80
£78.00/L
Out of stock
Chums Fragrances Chums Lionel Richie Hello Women 50ml
Chums Lionel Richie Hello Women 50ml
Eau de Parfum, Woman, 50ml
£20
£400.00/L
Out of stock
Chums Fragrances Chums Quorum EDT 100ml
Chums Quorum EDT 100ml
Eau De Toilette, 100ml
£25
£250.00/L
Out of stock
Chums Fragrances Chums Britney Fantasy 30ml
Chums Britney Fantasy 30ml
Eau de Parfum, 30ml
£25
£833.33/L
Out of stock
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Inspiration

Gift Guide: Perfumes for Women

Gift Guide: Perfumes for Women

By Klarna
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.